Bayi Skydiving Team I Centennial Machine Replica Watches Team Leading Karamay Aviation Festival

Repliki Zegarkow

Akrobatyczny występ Breitlinga jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem festiwalu lotniczego.

Zespół skoków Bayi Chińskiej Armii Wyzwolenia Ludu

Festiwal podróży lotniczych z pokazami lotniczymi i lotniczymi odbędzie się na lotnisku lotnictwa cywilnego w Karamay w dniach 16–18 sierpnia, który jest pierwszym festiwalem podróży lotniczych w północno-zachodnich Chinach. Motto tegorocznego festiwalu podróży lotniczych brzmi: „Kelamayi, marzenie o startu”.

Ten festiwal lotniczy jest nie tylko ogromny, ale także bogaty w treści. Jest znana na całym świecie Parada Drużyny Skokowej Bayi Ludowej Armii Wyzwolenia, która ma doskonałe i spektakularne osiągi szwajcarskich samolotów Breitling Repliki Zegarkow Jets, a także paramotory, zmotoryzowane delty, samoloty RC, lekkie samoloty i inne lotnictwo. Wydajność i statyczne wyświetlanie statku powietrznego.

Zespół skoków Armii Bayi Ludowej Armii Wyzwolenia o najwyższych międzynarodowych standardach będzie codziennie pokazywał spadochron. W tym czasie piękne parasole nieba staną się bezprecedensowym efektownym obrazem o Karamay.

Akrobatyczny występ Zegarki Breitling Podróbki jest niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem festiwalu lotniczego. Breitling to największy na świecie cywilny profesjonalny zespół akrobatyczny pokaz akrobatyczny, wyposażony w siedem dwumiejscowych wojskowych odrzutowców Albatross L-39C. Piloci są doświadczonymi ekspertami lotniczymi, a ich doskonałe i duchowe osiągnięcia zostały wygrane w chmurze. Reputacja chodzenia. Karamay to ostatni przystanek „azjatyckiej trasy koncertowej” w Breitling od zeszłego roku i jego ostatni „spacer po chmurach” w Chinach.

Podczas Festiwalu Turystyki Lotniczej organizatorzy przeprowadzą również „Akrobatycznych pilotów i spadochroniarzy wchodzących w interakcje z publicznością”. Piloci drużyny Breitling Jet i zespół spadochroniarzy spadochroniarzy Bayi wezmą udział w zabawnych interaktywnych grach z publicznością na miejscu, aby zaprezentować publiczności swoje wspomnienia. Publiczność podpisała się i zrobiła zdjęcia z publicznością. Niektórzy widzowie mogli również wejść do kabiny samolotu Breitling Jets i mieć „bliski kontakt” z samolotem, aby poczuć dumę zawodników. „Statyczny ekran” polega na tym, że przed każdym pokazem lotniczym wszystkie uczestniczące samoloty zostaną po cichu umieszczone na lotnisku, które może nie tylko prowadzić edukację popularno-naukową, ale także publiczność może mieć bliski kontakt z samolotem i pilot i zrób zdjęcie grupowe.

Podczas festiwalu turystyki lotniczej miasto Karamay zainauguruje wydarzenie wspierające kulturę turystyczną, festiwal smaków, który oferuje specjalne przekąski z Xinjiang, forum lotniczego, aby zbadać połączenie rozwoju gospodarczego lotnictwa ogólnego oraz zasoby turystyczne w Karamay i lotnictwo. Targi pamiątek i produktów turystycznych. Oznacza to, że publiczność może nie tylko cieszyć się ekscytującą imprezą lotniczą, poczuć nieskończony urok latania, ale także w pełni docenić zwyczaje i obyczaje Xinjiang i poczuć wyjątkowy urok pięknego Xinjiang.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *