Breitling Repliki Zegarków Navitimer 1 Automatic 38 Aviation Timing 1 Automatic Machine 38 Watch

Rolex Replika

Od ponad 65 lat zegarek Breitling Navitimer jest najczęściej oglądanym pilotem na świecie Repliki Zegarków. Premiera Breitling 1 Automated Machine Repliki Zegarków (Navitimer 1 Automatic 38) niewątpliwie przyciągnie więcej nowych fanów.

Jako część legendarnej kolekcji zegarków zegarek Breitling Replika Aerospace 1 Automatic Watch 38 (Navitimer 1 Automatic 38) ma również swoją unikalną osobowość, sięgającą modelu Type 66 wprowadzonego przez Breitling w latach 50. XX wieku, trzy Zegarek z chronografem lotniczym z igłą (Navitimer). Bez tarczy czasowej tarcza wygląda bardzo prosto. Niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, który woli mały zegarek, czy kobieta, która zawsze czekała na lotnictwo małego kalibru xBreitling Replika, rozmiar 38 mm jest dla niego idealny.
Nowy członek rodziny Navitimer ma nowo zaprojektowaną dwukierunkową ramkę z zapadkowym wykończeniem z zapadką, która nadaje zegarkowi czysty, elegancki wygląd. Łatwe w obsłudze okrągłe suwaki lotu są zawsze używane w gamie Breitling Navitimer.
Maszyna automatyczna 38 Wyświetlanie daty w zegarku znajduje się na godzinie 6 i jest wyposażone w tarczę daty i wskazówkę sekundową z czerwoną wskazówką dla zapewnienia czytelności.
Pomiar czasu w lotnictwie 1 Automatyczna maszyna 38 Zegarek (Navitimer 1 Automatic 38) jest wyposażony w kopertę ze stali nierdzewnej i srebrną tarczę z 18-karatową czerwoną złotą ramką i brązowym paskiem ze skóry aligatora. Opcjonalna czarno-niebieska tarcza z odpowiednim paskiem lub srebrna tarcza ze stali nierdzewnej, z 18-karatową czerwoną złotą ramką i brązowym paskiem z aligatora.
Kaliber Breitling 17 zasila automatyczny zegarek Aero Timemaster 1 Automatic 38 (Navitimer 1 Automatic 38). Dzięki uzwojeniu dwukierunkowego łożyska kulkowego oscylujący zegarek ma co najmniej 40 godzin rezerwy mocy i jest certyfikowany przez szwajcarskie oficjalne obserwatorium (COSC).
Navitimer 1 Automatic 38 Dzięki rodowodzie Navitimer, średnicy 38 mm i pięknemu wyglądowi z pewnością zyska nowych fanów dla tej popularnej na całym świecie kolekcji Repliki Zegarkow.

Dane techniczne:

NAVITIMER 1 AUTOMATIC 38

Model: A17325241B1P1
Ruch: ruch Breitling 17
Średnica: 25,6 mm
Grubość: 4,6 mm
Uzwojenie: automatyczne uzwojenie łożyska kulkowego dwukierunkowego
Rezerwa chodu: nie mniej niż 40 godzin
Częstotliwość obrotu: 28 800 lub 4 Hz na godzinę
Wyświetlacz: zegar, minuta, sekunda, data
Certyfikacja: Certyfikacja Swiss Official Observatory (COSC)
Materiał: stal nierdzewna
Średnica: 38 mm
Wodoodporność: 3 atmosfery (30 metrów)
Lustro: zakrzywiony szafir, dwustronna obróbka antyrefleksyjna
Dół: wytrzymały, wkręcany
Korona: nieskręcana korona
Ramka: obrót dwukierunkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *