Polar Survival: pięć najlepszych rekomendacji do oglądania


Co to jest przygoda? Przygoda jest zachowaniem przygodowym, które bada się w miejscu, w którym nikt nie odwiedził lub środowisko jest słabe. Jako wykwalifikowany odkrywca, oprócz bogatego doświadczenia, musisz mieć zestaw profesjonalnego sprzętu przygodowego. Ten sprzęt znacznie zwiększy twój współczynnik bezpieczeństwa w przygodzie. Dziś polecę kilka Repliki Zegarków przeznaczonych dla odkrywców. Chińskie zegarki są również jednym z niezbędnych urządzeń.

Zegarek z czarną tarczą Repliki Zegarkow Explorer II Series 216570

Obejrzyj serię: Explorer II
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: męski Materiał koperty: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica stołu: 42 mm

Komentarz: To jest nowy model Eksploratora Zegarki Repliki. Ręce stały się szersze i łatwiejsze do odczytania. Wyświetlacz Chromalight na powierzchni Repliki Zegarków Szwajcarskich zapewnia czytelnikowi wyraźne czytanie w ciemności. 24-godzinna wskazówka Replica Watches powraca do klasycznego pomarańczowego wzoru ze strzałkami z 1971 r. 12-godzinną stronę można regulować niezależnie. Podczas pracy z 24-godzinną wskazówką i pierścieniem zewnętrznym może wyświetlać czas drugiej strefy czasowej.

Zegarek Replica Watches MILGAUSS series 116400GV-72400

Obejrzyj serię: MILGAUSS
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: mężczyźni
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica stołu: 40 mm

Komentarz: Ten Replika Zegarka może utrzymać dokładne działanie nawet przy gęstości magnetycznej 1000 Gaussów. Proste linie tarczy i pomarańczowa wskazówka sekundowa błyskawicy ułatwiają identyfikację. Repliki Zegarków jest dobrze znany z zastosowania zegarka ze szkła wapienno-zielonego, który odbija światło i sprawia, że ​​wyświetlacz jest wyraźniejszy.

Podsumowanie: Najważniejszą rzeczą dla odkrywców, którzy używają Repliki Zegarkow, jest utrzymanie dokładnego czasu podróży w różnych sytuacjach, takich jak woda lub ciemne i ciemne jaskinie lub wysokie pola magnetyczne. Podczas podróży, więc jako stół ekspedycyjny, musimy wybrać dokładnie przetestowany profesjonalny stół ekspedycyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *