Polar Survival: pięć najlepszych rekomendacji do oglądania


Co to jest przygoda? Przygoda jest zachowaniem przygodowym, które bada się w miejscu, w którym nikt nie odwiedził lub środowisko jest słabe. Jako wykwalifikowany odkrywca, oprócz bogatego doświadczenia, musisz mieć zestaw profesjonalnego sprzętu przygodowego. Ten sprzęt znacznie zwiększy twój współczynnik bezpieczeństwa w przygodzie. Dziś polecę kilka Repliki Zegarków przeznaczonych dla odkrywców. Chińskie zegarki są również jednym z niezbędnych urządzeń.

Zegarek z czarną tarczą Repliki Zegarkow Explorer II Series 216570

Obejrzyj serię: Explorer II
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: męski Materiał koperty: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica stołu: 42 mm

Komentarz: To jest nowy model Eksploratora Zegarki Repliki. Ręce stały się szersze i łatwiejsze do odczytania. Wyświetlacz Chromalight na powierzchni Repliki Zegarków Szwajcarskich zapewnia czytelnikowi wyraźne czytanie w ciemności. 24-godzinna wskazówka Replica Watches powraca do klasycznego pomarańczowego wzoru ze strzałkami z 1971 r. 12-godzinną stronę można regulować niezależnie. Podczas pracy z 24-godzinną wskazówką i pierścieniem zewnętrznym może wyświetlać czas drugiej strefy czasowej.

Zegarek Replica Watches MILGAUSS series 116400GV-72400

Obejrzyj serię: MILGAUSS
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: mężczyźni
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica stołu: 40 mm

Komentarz: Ten Replika Zegarka może utrzymać dokładne działanie nawet przy gęstości magnetycznej 1000 Gaussów. Proste linie tarczy i pomarańczowa wskazówka sekundowa błyskawicy ułatwiają identyfikację. Repliki Zegarków jest dobrze znany z zastosowania zegarka ze szkła wapienno-zielonego, który odbija światło i sprawia, że ​​wyświetlacz jest wyraźniejszy.

Podsumowanie: Najważniejszą rzeczą dla odkrywców, którzy używają Repliki Zegarkow, jest utrzymanie dokładnego czasu podróży w różnych sytuacjach, takich jak woda lub ciemne i ciemne jaskinie lub wysokie pola magnetyczne. Podczas podróży, więc jako stół ekspedycyjny, musimy wybrać dokładnie przetestowany profesjonalny stół ekspedycyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *