Repliki Zegarków Bentley World Time V8 Chronograph


Hołd dla nowego samochodu sportowego Continental GT V8 firmy Bentley
Zh
Aby uczcić oficjalną premierę nowego samochodu sportowego Continental GT V8 firmy Bentley, Repliki Zegarkow czerpie inspirację z rosnącej pasji. Specjalnie wprowadzono zegarek chronograficzny Bentley World Time V8 (Bentley GMT „V8”), limitowana edycja 250 sztuk na całym świecie. nowy sprzęt Hołd dla potężnego i wydajnego 4-litrowego supersamochodu V8.
Zh
Unikalny metalicznie czerwony obrotowy pierścień wewnętrzny chronografu Bentley World Time V8 Zegarki Repliki jest olśniewający i efektowny z kremową teksturą, tworząc ostry kontrast z czarną tarczą, która jest bardzo sportowa. Ten namiętny i dynamiczny czerwony kolor uzupełnia czerwony Bentley „B” logo samochodu sportowego Continental GT V8, symbolizującego sport i osiągi, dzięki czemu wyróżnia się na tle brytyjskich pojazdów. Asymetryczne zaczepy na obudowie ze stali nierdzewnej mają nowatorski i odważny wygląd, który można połączyć z unikalną stalą nierdzewną Speed ​​Race bransoletka lub dynamiczny gumowy pasek czasu światowego GMT, który emanuje najwyższą pasją na nadgarstku.

Urodzony podróżnik
Zh
Podobnie jak naturalny podróżnik, chronograf Repliki Zegarków Szwajcarskich Bentley World Time V8 ma system wyświetlania stref czasowych obejmujący wiele krajów, który sprytnie przyczepia czas światowy do nadgarstka. Niezależna wskazówka godzinowa z czerwoną pustą trójkątną końcówką wskazuje czas w okręgu 24 godziny. Czas w drugiej strefie czasowej i rozróżnianie dnia i nocy. Obrotowa ramka z wytłoczonymi nazwami 24 miast sprawia, że ​​czas na świecie jest na pierwszy rzut oka i cieszy się najwyższym luksusem w zakresie kontrolowania nadgarstka przez cały czas.
Zegarek jest wyposażony w wysokowydajny mechanizm z automatycznym zwijaniem chronografu, certyfikowany przez szwajcarskie oficjalne obserwatorium astronomiczne (COSC), a także wyposażony w ekskluzywny „30-sekundowy system pomiaru czasu Replica Watches”. Ten wynalazek, po raz pierwszy stworzony przez Replica Watches w 1926 roku, jest imponujący, ponieważ ma 30-sekundową wskazówkę chronografu, która może tworzyć kółko wokół tarczy. Wydajny i łatwy do odczytania, spełniający wymagania czasowe sportów ekstremalnych. Replika Zegarka Zegarek chronograficzny Bentley World Time V8, Repliki Zegarków jest tak niezwykły jak Bentley V8 silnik, godny modelu wysokowydajnych zegarków.

[Dane techniczne]
 Ruch: ruch Repliki Zegarkow47B, certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC), samozwijający się, 28 800 wysokich częstotliwości wahań na godzinę, 38 łożysk klejnotów; dokładność pomiaru 1/8 sekundy, wyposażona w akumulację 30 sekund, 15 minut i 6 godzin minutnik; 24-godzinny wyświetlacz drugiej strefy czasowej; wyświetlacz kalendarza;
 Obudowa: stal nierdzewna, ograniczona do 250 sztuk; wodoodporny do 100 metrów (330 stóp / 10 atmosfer); wkręcana korona; obrotowa ramka ze wskazaniami 24 stref czasowych; zakrzywiony szafirowy kryształ, dwustronna obróbka przeciwodblaskowa; średnica : 49 mm;
 Tarcza: czarne drzewo sandałowe, metaliczny czerwony pierścień wewnętrzny;
AndZespół / bransoleta: Gumowa bransoletka czasu światowego GMT, stalowa bransoletka Speed ​​Race.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *